index-img.png


     Діяльність компанії «Professional Solutions» охоплює весь спектр роботи з програмами "BAS": Продаж програмних продуктів, налаштування торгового обладнання, впровадження і супровід програм на платформі "BAS", а також навчання користувачів.

     Послуги компанії направлені на всебічну підтримку роботи інформаційних систем наших клієнтів, навчання персоналу замовника роботі в системі, консультаційній підтримці користувачів для ефективного планування ресурсів, обліку фінансових і господарських операцій, а також аналітичної діяльності компанії.

     Досвід компанії підтверджується реалізованими проектами в різних сферах діяльності, а також позитивні відгуки, отримані від вдячних клієнтів. Наші клієнти – це будівельні, торгові, виробничі компанії, фінансові заклади, аграрні холдинги і інші сучасні підприємства, що приймають рішення інвестувати у свій розвиток і підвищення ефективності підприємства шляхом впровадження сучасних технологій.

     Переваги нашої компанії: 

  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта 
  • Експертне знання існуючих моделей бізнес-процесів 
  • Досвід вирішення складних і нестандартних задач замовника 
  • Комплексне рішення задач клієнта 
  • Стабільність, порядність і надійність

     Пріоритетною задачею компанії є розвиток і підвищення ефективності національного бізнесу, шляхом консалтингу і побудови ефективних корпоративних облікових систем, що дозволяє: актуалізувати планування, вдосконалювати процеси, раціоналізувати витрати, підвищити об'єм продажів та підвищити конкурентоздатність.


«Коли ви приступаєте до вирішення якоїсь проблеми, спочатку на думку лізуть найскладніші рішення, і більшість людей на цьому зупиняються. Але якщо продовжити думати далі, якщо зануриться в проблему, якщо шар за шаром прибрати лушпиння, ніби чистиш цибулю, то приходиш до найелегантнішого і найпростішого рішення. Більшість людей просто не вистачає на це сил чи часу. Ми вважаємо наших клієнтів розумними людьми, їм потрібні речі, продумані до дрібниць.»

Стів Джобс
Засновник компанії «Apple»

Наші клієнти