Щоб підприємство могло ефективно працювати, використовуючи програму на платформі «BAS», недостатньо її придбання. Такий складний продукт вимагає ретельного підходу, який забезпечується на етапі впровадження, яке має здійснюватись професіоналами. В іншому випадку підприємство може отримати низку проблем у майбутньому: виникнення різних помилок у системі, експлуатація можливостей програми не на повну силу та інше.
     Виходячи із запитів ринку, "Професійні рішення Україна" пропонує затребувані рішення в галузі введення в експлуатацію програмного забезпечення, без якого не обходиться жоден бізнес. Чи то програма "Бухгалтерія" запровадження якої необхідне кожній фірмі, або будь-яка інша конфігурація на платформі «BAS», до всього застосовне стандартне або проектне впровадження.


     Стандартне впровадження. В даному випадку мається на увазі підключення типового функціоналу обраної конфігурації, що включає установку ПЗ, перенесення даних, навчання і підтримку. Відмінне рішення для невеликих підприємств та всіх юридичних осіб, кому підходять стандартні можливості сімейства програм «BAS».

У рамках стандартного впровадження на розгляд клієнтам ми пропонуємо прості та зрозумілі тарифні пакети "Швидкий старт" для швидкого початку роботи з основними конфігураціями:

Конфігурація
Супровід 12 міс.
Години роботи спеціалістів
Вартість
Бухгалтерія 8
ІТС Проф 8+4
4
14 490 грн.
Управління невеликою фірмою
ІТС Проф 8+4
8
18 200 грн.
Управління торговим підприємством
ІТС Проф 8+4
20
60 800 грн.
Управління торгівлею
ІТС Проф 8+4
12
20 200 грн.

     Проектне впровадження. Це більш широкомасштабна послуга, яка передбачає повне підстроювання системи під потреби конкретного підприємства. У результаті замовник отримує ефективний інструмент автоматизації робочих процесів з урахуванням особливостей його бізнесу. Проектне впровадження  підприємство підходить широкому колу клієнтів, які потребують максимально різноманітного функціоналу системи.

     Проектне впровадження здійснюється у кілька етапів. Занурюючись у специфіку робочих процесів клієнта, наші фахівці готують унікальне рішення, яке відповідає потребам його бізнесу. Зразковий перелік етапів роботи виглядає так:

  • Збір інформації про бізнес клієнта, аналіз її особливостей.
  • Створення прототипу проекту замовника.
  • Підбір необхідних інструментів (в даному випадку, конфігурацій) для впровадження.
  • Доопрацювання всіх типових функцій під потреби клієнта.
  • Завершення створення робочого проекту та проведення тестувань.
  • Перенесення всіх даних та повне введення в експлуатацію.
  • Навчання персоналу та подальший супровід.

Послуги