Завдяки послугі обслуговування «ІТС ПРОФ» Ви завжди будете мати в своєму розпорядженні останній реліз програми і зможете оперативно вирішувати поставлені завдання, отримавши своєчасні консультації витративши на це мінімум зусиль і часу.

     При оформленні підписки ІТС у нашій компанії Ви отримуєте:

  • Оперативне повідомлення клієнта про нові оновлення та версії платформи та конфігурацій «BAS». У вас завжди буде встановлена ​​остання версія програми з повним комплектом актуальних бланків та звітності;
  • Ви отримаєте супровід від найкращих спеціалістів, кваліфікація яких підтверджена сертифікатами від «BAS»;
  • Роз'яснення, допомога у формуванні та складання звітності. Завдяки вбудованому модулю «FREDO Звіт», Ви зможете надсилати звіти до податкової та фондів прямо з програми. При цьому звіти автоматично формуватимуться на основі даних обліку;
  • Безкоштовний доступ до Лінії Консультацій «BAS»;
  • Консультації з питань покращення документообігу на підприємстві;
  • Проведення аудиту системи «BAS»;
  • Проведення аналізу інформаційної бази клієнта, тестування конфігурації на наявність помилок та їх усунення;
  • Регулярне резервне копіювання бази даних.
     Абонентське обслуговування — це цілий пакет послуг ІТС обраного програмного продукту «BAS». Такий вид супроводу включає аудит встановленого програмного забезпечення «BAS», моніторинг запланованих та вже наявних оновлень, з подальшим їх встановленням та налаштуванням необхідного інтерфейсу. Наш співробітник проконсультує Ваших співробітників, роз'яснить, як оформити та допоможе здати звітність. Такий інформаційно-технологічний супровід (обслуговування) не допустить появи помилок, збоїв у системі та втрати даних. Також, у пакет абонентського супроводу, входить послуга з резервного копіювання даних, що захистить відомості та звітність від різноманітних некоректних дій. При цьому для супроводжуючого спеціаліста абсолютно не важлива сфера діяльності компанії.

     Стабільна робота «BAS» та якісне обслуговування безпосередньо визначають ефективність роботи підприємства в цілому. При такій співпраці, Ви отримуєте безліч зручних опцій, однією з найважливіших є можливість використання супровідного модуля «FREDO Звіт», який дозволяє надсилати звітність до податкових, статистичних та багатьох інших органів. 

     Якщо вам необхідна консультація з послуг супроводу «BAS» - телефонуйте +38 (044) 338 98 38 ! Ми завжди раді допомогти вам!

Інформаційно-технологічний супровід «BAS» (на 1 міс.) — ПРОФ
1 500 грн.
Інформаційно-технологічний супровід «BAS» (на 3 міс.) — ПРОФ
3 000 грн.
Інформаційно-технологічний супровід «BAS» (на 6 міс.) — ПРОФ
5 400 грн.
Інформаційно-технологічний супровід «BAS» (на 12 міс.) — ПРОФ
9 900 грн.
Погодинний тариф (година)
740 грн.

Послуги